overzicht wedstrijdpunten zondag competitie

overzicht wedstrijdpunten zondag competitie(onder voorbehoud type fouten)

 klasse Stroobosser trekvaartHeerenveense kanaalBirstumerakOude SchouwWestergeestRode LoperKootstertilleAduarderdiep ZuidTermunterzijldiepNoord Willemskanaal
Jan BuurkeA255433256763
Meindert KoningA253225125532
Paul KrugerA2521259253538
Bert MeermanA3652510252549
Bart OlthofA11324254216
Bert ScheffersA4102525111102587
Herman ter VeerA51125152598713
Harrie VeenhuizenA88252525252255
Jos VosmeerA74254231121
Elle WassingA25925252525252525
Ronald WassingA276258425910
Eddy ZuurA6127562511644
Bastiaan JongsA252525252525711511
Roelie Hulshof A25252525252582512
Gerrit OptholtA252525257225102525