zaterdagcompetitie 2022

Noord Willemskanaal Eelde 24 september 2022

 Klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA2459101
Koos de VriesA4129802
Arend KruijerA4424003
Jan BuurkeA2126004
Roelie VeenhuizenA2324605
Paul KrugerA1823606
Jos VosmeerB5542901
Meindert KoningB4931702
Bastiaan JongsB2742603
Bert NoordhofB3139804
Frits StruijkB1741705
Roelie HulshofB3627206
Johnny Piening B3025907
Bert ScheffersB1332708

Winschoterdiep Scheemda 3 september 2022

 klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Roelie VeenhuizenA5946401
Bart OlthofA3535202
Koos de VriesA3626703
Arend KruijerA3218504
Derk AlbertsA1225005
Bert NoordhofB4755401
Bert ScheffersB2331102
Johnny PieningB2427103
Roelie HulshofB1321804
Jos VosmeerB1617505
Bastiaan JongsB613906
Bert Noordhof winnaar in Scheemda

Oude Winschoterdiep Groningen 20 augustus 2022

 klasse aantalgewicht wedstrijdpunten
Derk AlbertsA1549001
Bart OlthofA1542702
Roelie VeenhuizenA2114203
Arend KruijerA1515004
Jan BuurkeA517205
Koos de VriesA1013406
Paul KrugerA910157
Bastiaan JongsB1623001
Frits StruijkB1718802
Meindert KoningB1619203
Chris KuiperB1019204
Johnny PieningB1715105
Bert NoordhofB911406
Lukas BijlB610007
Jos VosmeerB79308
Roelie HulshofB48409
Jan BijlholtB0010
Derk Alberts vandaag 1e geworden bij de wedstrijd in het Oude Winschoterdiep

Rode Loper 23 juli

 klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Paul KrugerA1770001
Koos de VriesA8829102
Roelie VeenhuizenA5020303
Bart OlthofA1528704
Arend KruijerA3913005
Derk AlbertsA2018106
Jan BuurkeA823407
Bastiaan JongsB6536601
Meindert KoningB3244402
Johnny PieningB4734303
Jos VosmeerB5325504
Bert ScheffersB1934905
Lukas BijlB2529806
Frits Struijk B1527307
Bert NoordhofB1722408
Dag winnaar is Paul Kruger

Van Starkenborghkanaal Zuidhorn / Gaarkeuken

 Klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA3270401
Roelie VeenhuizenA3138002
Koos de VriesA4224403
Arend KruijerA3125304
Jan BuurkeA2030405
Derk AlbertsA2626006
Paul KrugerA007
Meindert KoningB3069201
Jos VosmeerB6036702
Frits StruijkB5035303
Bastiaan JongsB1536804
Bert NoordhofB1125405
Lukas BijlB522806
Bert ScheffersB413807
Roelie HulshofB711008

Aduarderdiep Zuid 18 juni 2022

 klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Paul KrugerA32242701
Bart OlthofA21138802
Koos de VriesA4723303
Roelie VeenhuizenA1628404
Jan BuurkeA1221105
Arend KruijerA2215606
Derk AlbertsA921507
Jan BijlholtB1874001
Meindert KoningB4645102
Jos VosmeerB2456102
Johnny PieningB1034003
Lukas BijlB3121004
Bastiaan JongsB1823105
Chris KuiperB1119406
Frits StruijkB919507
Bert NoordhofB720308
Roelie HulshofB109909

Oude Schouw zaterdag 4 juni 2022

 klasseaantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA18107501
Gerrit op't HoltA1194602
Roelie VeenhuizenA742103
Derk AlbertsA625304
Johnny PieningB1796901
Jos VosmeerB4564502
Lukas BijlB2661003
Frits StruijkB739704
Bastiaan JongsB1223405
Roelie HulshofB1013006
Bert Noordhof B16407

Heerenveense kanaal 2022

 klasseaantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA1088201
Arend KruijerA659802
Roelie VeenhuizenA952903
Derk AlbertsA845104
Jan BuurkeA1339805
Paul KrugerA627606
Lukas BijlB1074401
Jan AnneveldtB1259102
Roelie HulshofB447003
Bastiaan JongsB837804
Meindert KoningB937305
Frits StruijkB320506
Johnny PieningB815907
Jos VosmeerB16408

Westergeest 2022

 Klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA1268401
Paul KrugerA1565302
Jan BuurkeA2945403
Koos de VriesA5928904
Derk AlbertsA1818905
Arend KruijerA1114106
Gerrit op't HoltA412707
Meindert KoningB9555201
Jos VosmeerB5033402
Roelie HulshofB3129603
Frits StruijkB3624704
Bastiaan JongsB1621805
Chris KuipersB1713906
Lukas BijlB1215307
Bert NoordhofB68708
Met een aantal van 95 vissen en een gewicht van 5520 gr is Meindert Koning hiermee de dag winnaar geworden

Aduarderdiep Noord 2022

 klasseaantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA18214701
Gerrit op't HoltA13175202
Paul KrugerA20144703
Derk AlbertsA1593304
Koos de VriesA4447605
Roelie VeenhuizenA3236406
Arend KruijerA2838107
Jan BuurkeA1939408
Lukas BijlB14119801
Bastiaan JongsB2577802
Jos VosmeerB3958903
Bert NoordhofB3358804
Bert ScheffersB1157805
Meindert KoningB2233906
Roelie HulshofB2519807
Chris KuipersB1223808
Johnny PieningB811909
Jan AnneveldtB0010

Birstumerak 2022

 klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Arend KruijerA4242501
Koos de VriesA4318502
Jan BuurkeA1332503
Paul KrugerA828704
Roelie VeenhuizenA2022105
Bart OlthofA1021106
Jos VosmeerB2750201
Bert NoordhofB645902
Meindert KoningB2422403
Bert ScheffersB928504
Chris KuipersB528305
Johnny PieningB527706
Roelie HulshofB1024107
Jos winnaar van de dag

Hoendiep de Poffert 2 april 2022

 Klasse Aantalgewichtwedstrijdpunten
Koos de VriesA5325901
Arend KruijerA3116402
Roelie VeenhuizenA1713003
Bart OlthofA77804
Paul KrugerA15405
Johnny PieningB2626301
Roelie HulshofB3016102
Jos VosmeerB3413403
Meindert Koning B1314004
Bert NoordhofB1212005
Koos de Vries was vandaag nummer 1