overzicht wedstrijdpunten zomeravond competitie

overzicht wedstrijdpunten zomeravond competitie ( onder voorbehoud type fouten)

 klasseWoudbloemWinschoterdiep PedroOude Winschoterdiep
Groningen
Kieldiep SluisWinschoterdiep PedroRailservice VeendamWinschoterdiep ScheemdaKieldiep Sluispunten min 1 wedstrijdtotaal stand
Jan BuurkeA333325233452520
Klaas DoddemaA2554534533528
Denny HindriksA62525252525252518125156
Bastiaan JongsA4625356233627
Bart OlthofA1111441619613
Koos de VriesA5242115424519
Eppo ZuurA2542525225211092584
Derk AlbertsB3125116322616
Jan BaasB2525764635812556
Lukas BijlB2361221118612
Bart HolB25225252525252517725152
Roelie HulshofB2548455525812556
Arend KruijerB573325344542529
Bert NoordhofB2525523422682543
Bert ScheffersB62525252525252518125156
Koos TrompB4647252525251212599
Geert ZwiersB151252525252513225107