overzicht wedstrijdpunten zaterdagcompetitie

wedstrijdpunten zaterdagcompetitie (onder voorbehoud type fouten)

 klassede PoffertBirstumerakAduarderdiep NoordWestergeestHeerenveense kanaalOude SchouwAduarderdiep ZuidVanstarkenborgh kanaal ZuidhornRode LoperOude WinschoterdiepWinschoterdiep ScheemdaNoord Willemskanaal
Eelde
Derk AlbertsA252545447661525
Jan BuurkeA253835255575254
Gerrit op'HoltA252527252252525252525
Paul KrugerA54326251717256
Arend KruijerA2176225645443
Bart OlthofA461111214221
Roelie VeenhuizenA3562533423315
Koos de VriesA12542525332632
Jan AnneveldtB25251025225252525252525
Lukas BijlB2525171346672525
Roelie HulshofB2773369825946
Bastiaan JongsB25252545541163
Meindert KoningB43615252123252
Chris KuiperB2558625256252542525
Bert NoordhofB5248257858614
Johnny PieningB16925713253537
Bert ScheffersB2545252525257528
Frits StruijkB25252546473722525
Jos VosmeerB3132822241051
Jan BijlholtB252525252525125252525