overzicht wedstrijdpunten zaterdagcompetitie

wedstrijdpunten zaterdagcompetitie (onder voorbehoud type fouten)

 klassede PoffertBirstumerakAduarderdiep NoordWestergeestHeerenveense kanaalOude SchouwAduarderdiep ZuidVanstarkenborgh kanaal ZuidhornRode LoperOude WinschoterdiepWinschoterdiep ScheemdaNoord Willemskanaal
Eelde
Derk AlbertsA25254544766
Jan BuurkeA25383525557
Gerrit op'HoltA252527252252525
Paul KrugerA5432625171
Arend KruijerA2176225645
Bart OlthofA461111214
Roelie VeenhuizenA3562533423
Koos de VriesA12542525332
Jan AnneveldtB25251025225252525
Lukas BijlB25251713466
Roelie HulshofB2773369825
Bastiaan JongsB25252545541
Meindert KoningB4361525212
Chris KuiperB25586252562525
Bert NoordhofB5248257858
Johnny PieningB16925713253
Bert ScheffersB25452525252575
Frits StruijkB252525464737
Jos VosmeerB313282224
Jan BijlholtB25252525252512525