zondagcompetitie 2022

Kootstertille 17 juli 2022

 klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Jos VosmeerA4750001
Harrie VeenhuizenA4534002
Paul KrugerA2537103
Bart OlthofA3130604
Meindert KoningA3227305
Jan BuurkeA2824206
Bastiaan JongsA2024507
Roelie HulshofA2517108
Herman ter VeerA1420709
Bert ScheffersA14193010
Eddy ZuurA12124011

Rode loper 3 juli 2022

 klasseaantalgewichtwedstrijdpunten
Bert ScheffersA1233001
Gerrit op't HoltA1118802
Jos VosmeerA1714903
Ronald WassingA004

Westergeest 12 juni 2022

 klasseaantal gewichtwedstrijdpunten
Meindert KoningA9349201
Jos VosmeerA7755902
Jan BuurkeA6151103
Bart OlthofA3825604
Herman ter VeerA2327705
Eddy ZuurA1519006
Gerrit op'HoltA1617307
Ronald WassingA2014308
Paul KrugerA918909
Bert MeermanA6130010
Bert ScheffersA593011
Meindert was in Westergeest nr 1 met maar liefst 93 vissen en een gewicht van 4920 gr

Oude Schouw zondag 2022

 Klasse aantalgewichtwedstrijdpunten
Herman ter VeerA1979701
Bart OlthofA2073302
Jan BuurkeA2427603
Jos VosmeerA1717604
Eddy ZuurA719305

Birstumerak zondag 2022

 Klasse aantal gewichtwedstrijdpunten
Paul KrugerA2683801
Meindert KoningA4744002
Bart OlthofA2254203
Jan BuurkeA2050604
Bert MeermanA1321405
Ronald WassingA819606
Eddy ZuurA710407

Heerenveensekanaal 2022

 klasse aantal gewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA1076701
Paul KrugerA1864002
Meindert KoningA2739803
Jos VosmeerA1537804
Jan BuurkeA1231405
Bert MeermanA1425706
Ronald WassingA430407
Harrie VeenhuizenA519108
Elle WassingA319809
Bert ScheffersA5174010
Herman ter VeerA2134011
Eddy ZuurA497012
Bart was vandaag in Heerenveen ook weer de dag winnaar

Stroobossertrekvaart 2022

 klasseaantalgewichtwedstrijdpunten
Bart OlthofA676801
Ronald WassingA2145402
Bert MeermanA1222903
Bert ScheffersA324404
Herman ter VeerA223205
Eddy ZuurA313806
Jos VosmeerA49307
Harrie VeenhuizenA16008
Bart Olthof was vandaag de winnaar.