Uitslagen wedstrijden 2021

25 sept Rode Loper stadskanaal

 aantalgewicht punten gewichttotaal
Bart Olthof126430128.6140.6
Meindert Koning44306061.2105.2
Frits Struijk22274054.876.8
Roelie Veenhuizen11317063.474.4
Harry Veenhuizen15224044.859.8
Paul Kruger6263052.658.6
Jos Vosmeer25158031.656.6
Herman ter Veer8226045.253.2
Koos de Vries2611502349
Arend Kruijer18129025.843.8
Derk Alberts14127025.439.4
Bertus Scheffers12119023.835.8
Jan Buurke6139027.833.8
Roelie Hulshof894018.826.8
Bert Noordhof5106021.226.2

12 sept Scheve Klap

 aantal gewichtpunten gewichttotaal
Bart Olthof139060181.2194.2
Jos Vosmeer51377075.4126.4
Paul Kruger1015503141
Jan Buurke1193018.629.6
Bert Scheffers611002228
Bert Meerman797019.426.4
Roelie Hulshof774014.821.8

4 sept Noord Willemskanaal de Punt

 aantalgewichtpunten gewichttotaal
Paul Kruger255980119.6144.6
Arend Kruijer67383076.6143.6
Frits Struijk395130102.6141.6
Bart Olthof195680113.6132.6
Roelie Veenhuizen36352070.4106.4
Bertus Scheffers20344068.888.8
Jos Vosmeer38177035.473.4
Harry Veenhuizen12298059.671.6
Jan Buurke27189037.864.8
Geert Zwiers9268053.662.6
Herman ter Veer8269053.861.8
Derk Alberts514502934
Koos tromp910002029

21 aug Oude Schouw prinses Margrietkanaal

 Aantal Gewicht punten gewichttotaal
Bart Olthof1811400228246
Geert Zwiers288750175203
Paul Kruger117500150161
Jos Vosmeer35473094.6129.6
Lukas Bijl638007682
Roelie Hulshof5357071.476.4
Koos Tromp31227045.476.4
Harrie Veenhuizen7312062.469.4
Herman ter Veer7307061.468.4
Frits Struijk924504958
Arend Kruijer14169033.847.8
Chris Kuipers8168033.641.6
Roelie Veenhuizen1214002840
Koos de Vries6139027.833.8
Bert Noordhof5112022.427.4
Jan Buurke 00

15 aug Aduarderdiep Zuid

 aantalgewichtpunten gewichttotaal
Lukas Bijl2011840236.8256.8
Meindert Koning945680113.6207.6
Jos Vosmeer59267053.4112.4
Paul Kruger15428085.6100.6
Jan Buurke30352070.4100.4
Bert Scheffers17416083.2100.2
Roelie Hulshof21368073.694.6
Bart Olthof0000

7 aug Hoendiep.

7 augustus Hoendiep de Poffert

 aantalgewichtpunten gewichttotaa;
Bart Olthof479570191.4238.4
Roelie Veenhuizen797860157.2236.2
Geert Zwiers137484096.8233.8
Koos Tromp102427085.4187.4
Arend Kruijer89345069158
Jan Buurke54426085.2139.2
Derk Alberts45336067.2112.2
Bert Noordhof2231506385
Jos Vosmeer31228045.676.6

1 aug Heerenveen

 aantalgewichtpunten gewichttotaal
Paul Kruger3910580211.6250.6
Jan Buurke446210124.2168.2
Jos Vosmeer545260105.2159.2
Lukas Bijl266630132.6158.6
Meindert Koning73366073.2146.2
Gerrit op't Holt51457091.4142.4
Bert Meerman31458091.6122.6
Ronald Wassing22419083.8105.8
Roelie Hulshof24361072.296.2
Bart Olthof18378075.693.6
Bert Scheffers1926505372

24 juli Scheemda

 aantalgewichtpunten gewichttotaal
Koos de Vries129840196.8208.8
Paul Kruger219010180.2201.2
Derk Alberts187350147165
Bart Olthof186300126144
Arend Kruijer12334066.878.8
Bert Noordhof7297059.466.4
Bert Scheffers3263052.655.6
Jan Buurke11197039.450.4
Geert Zwiers1512502540
Frits Struijk3117023.426.4
Chris Kuipers299019.821.8
Roelie Hulshof388017.620.6
Koos Tromp0000
Roelie Veenhuizen0000
Harry Veenhuizen0000

18 juli Kootstertille

 aantalgewichtpunten gewichttotaal
Harry Veenhuizen935110102.2195.2
Roelie Veenhuizen76439087.8163.8
Frits Struijk60412082.4142.4
Roelie Hulshof45481096.2141.2
Jan Buurke48362072.4120.4
Johnny Piening38388077.6115.6
Meindert Koning51306061.2112.2
Bert Scheffers21281056.277.2
Gerrit op't Holt883016.624.6

10 juli Gerkesklooster

 aantalgewichtpunten gewichttotaal
Arend Kruijer5319503992
Meindert Koning3025005080
Jan Buurke30228045.675.6
Lukas Bijl19281056.275.2
Willie Hulshof1925505170
Koos Tromp3914002867
Derk Alberts1325005063
Geert Zwiers2717503562
Bert Noordhof19175735.154.1
Bert Scheffers1418503751
Roelie Hulshof11178035.646.6
Koos de Vries18138027.645.6

4 juli Gerkesklooster

 aantalgewichtgewicht puntentotaal
Herman ter Veer62387077.4139.4
Bert Scheffers225350107129
Jan Buurke47308061.6108.6
Ronald Wassing23369073.896.8
Bert Meerman13236047.260.2
Roelie Hulshof9197039.448.4

 19 juni Aduarderdiep Zuid

 aantalgewichtgewicht puntentotaal
Bart Hol199210184.2203.2
Paul Kruger138570171.4184.4
Frits Struijk476250125172
Arend Kruijer53282056.4109.4
Lukas Bijl32359071.8103.8
Herman ter Veer13428085.698.6
Harry Veenhuizen1738007693
Derk Alberts7412082.489.4
Willem Hulshof20309061.881.8
Jan Buurke2527505580
Meindert Koning31233046.677.6
Koos de Vries35197039.474.4
Roelie Hulshof12246049.261.2
Chris Kuipers594018.823.8

13 juni Westergeest

 aantalgewicht punten gewichttotaal
Gerrit Op't Holt179550191208
Harry Veenhuizen73461092.2165.2
Lukas Bijl266060121.2147.2
Meindert Koning40318063.6103.6
Paul Kruger13276055.668.6
Jan Buurke1815003048
Roelie Hulshof23123024.647.6