overzicht wedstrijdpunten zondag competitie

overzicht wedstrijdpunten zondag competitie(onder voorbehoud type fouten)

 klasse Stroobosser trekvaartHeerenveense kanaalBirstumerakOude SchouwWestergeestRode LoperKootstertilleAduarderdiep ZuidTermunterzijldiepNoord Willemskanaal
Jan BuurkeA255433256
Meindert KoningA2532251255
Paul KrugerA2521259253
Bert MeermanA36525102525
Bart OlthofA11324254
Bert ScheffersA410252511110
Herman ter VeerA5112515259
Harrie VeenhuizenA88252525252
Jos VosmeerA74254231
Elle WassingA2592525252525
Ronald WassingA276258425
Eddy ZuurA6127562511
Bastiaan JongsA2525252525257
Roelie Hulshof A2525252525258