Clubdag Heerenveen 2021

De clubdag was zeer geslaagd. Met 25 deelnemers gingen we naar Heerenveen om daar in het Heerenveense kanaal onze club dag te gaan vissen. Helaas vielen de vangsten tegen, maar gelukkig had iedereen vis. Na de weging kreeg ieder een prijs in de vorm van een waardebon, tevens kreeg elk een mooie muts met de logo van Voorwaarts. Verder ging iedereen naar huis met een zak voer, deze was beschikbaar gesteld door Hengelsport Sappemeer.

 aantalgewicht punten gewichttotaal
Denny Hindriks2210070201.4223.4
Lukas Bijl268650173199
Paul Kruger158770175.4190.4
Meindert Koning71463092.6163.6
Roelie Hulshof246800136160
Arend Kruijer365440108.8144.8
Bert Meerman40391078.2118.2
Bert Noordhof11471094.2105.2
Frits Struijk1737007491
Bert Scheffers16368073.689.6
Chris Kuipers14354070.884.8
Derk Alberts24191038.262.2
Jan Hindriks628005662
Bart Olthof3257051.454.4
Johnny Piening524504954
Jan Buurke5221044.249.2
Herman ter Veer9200140.0249.02
Harry Veenhuizen4178035.639.6
Jos Vosmeer6128025.631.6
Ronald Wassing5131026.231.2
Eddie Zuur389017.820.8
Gerrit op'Holt377015.418.4
Eller Wassing278015.617.6
Roelie Veenhuizen466013.217.2
Bastiaan Jongs167013.414.4